Yük Taşıyan

Yükünü taşımaya karar verdiğiniz firma ile iletişime geçtikten sonra ücret detaylarını konuşmayı unutmayın. Kambargo hiçbir kurum veya şahıstan komisyon, abonelik vs. ücret talep etmemektedir.

Kambargo üyeliğinizi oluşturduktan sonra Yükler sayfasından istikametinizde olan veya taşımak istediğiniz yükleri seçip firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir yükü taşımak için doğrudan firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir komisyon ödeme vs. gibi sorunlarınız olmaz. Kambargo başlangıçta ve devamında bir çok firma ile anlaşmalı çalışmaktadır örneğin yakıtınızda, lastik veya yağ değişiminizde, konaklama veya yemek gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken belirli lokasyonlarda belirli firmalardan kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Üyelikler taraflar arası güven ve sorumluluklardan kaynaklı Kimlik ve Ehliyet bilgileri ile açılmaktadır bu yüzden üyelik temel bilgileri değiştirilemez. Araç, güzergah, yorum vb. değişiklikleri sağ yukarıda bulunan resminize basarak profil sekmesinden değiştirebilirsiniz.

Yük veren

Ödemeyi doğrudan karşı firma veya şoföre gönderebilirsiniz. Dilerseniz KambargoCüzdan ile tüm ödemelerinizi garanti altında tutup komisyon veya aracılık hizmet bedeli ödemeden gönderebilirsiniz.

Yük eklerken seçtiğiniz konumdan yükünüzü gönderebilirsiniz. Her yük farklı konumlardan gönderilebilir.

Şehrinizde olan veya güzergahı sizin şehrinizden geçen tüm şoförler sizin yükünüzü görebilir böylelikle hızlı bir şekilde gönderi sağlarsınız. KambargoCüzdan ile ticaretiniz güvence altında olur. Aksi durumlar için tüm şoförlerin kimlik ve ehliyet bilgisi tarafımızaa kayıtlı tutulur. Yükünüzü verdiğiniz şoförü eğer anlaşırsanız kambargo üzerinden haritadan takip edebilirsiniz.

Birden fazla araç ve şoförünüz varsa tek bir üyelik ile tüm şoför ve araçlarınızı kayıt edebilirsiniz.